Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis

Příjezd je ze sjezdu na dálnici před Zadarem

Příjezd je ze sjezdu na dálnici před Zadarem, směr na Nin,Vir. Na ostrov Vir přijedete přes 300m dlouhý most a pojedete po hlavní silnici až na kruhový objezd. Tam odbočíte na 1. výjezdu (v pravo) projedete levou zatáčkou, pojedete do mírného kopce a před vrcholem (u zrcadla) odbočíte v pravo a zastavíte asi po 150 m , u 5. domku po levé straně(viz.foto).
V případě, že chcete použít autobusovou dopravu, můžete využít služeb:

1. Gumdrop, s.r.o, Na Průhoně 159, Vestec, Jesenice u Prahy, (+420) 314 007 070, http://gumdrop.cz/autobusem/do/chorvatsko, Individuální prodej jízdenek Chorvatsko (+420) 739 073 732. Tato společnost zajišťuje svoz po celé republice, více se dovíte na jejich webových stránkách, nebo dotazem na uvedených telefonních číslech.

2. JADRANEXPRES s.r.o. +420 602 287 392, http://www.jadranexpres.cz/, Tato společnost má zastávky na cestě z Prahy: Střechov (D1),Humpolec. Jihlava (D1), Velké Meziříčí, Brno, Břeclav, Bratislava (D2)

3. Jiné dopravní společnosti, které si vyhledáte sami. Např. z Ostravy a pod.

Přepravu si můžete objednat tam i zpět, na jeden nebo i více týdnů. Ceny se pohybují za zpáteční lístek na osobu do 2500,- Kč. Odjezdy jsou plánovány na pátek v odpoledních hodinách, příjez do Chorvatska, je druhý den v sobotu, v časných ranních hodinách. Návrat bývá plánován na sobotu ve večerních hodinách.
Dopraví vás do Zadaru, kde vás můžu vyzvednout osobně a tam vás zase při odjezdu dopravit. Je třeba domluva předem, obě cesty dohromady 300 kč.
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one